Akumulator Dyson V11

Dzięki innowacyjnej technologii odkurzacze bezprzewodowe Dyson są bezkonkurencyjnym liderem rynku. To wybór osób, którym zależy na wysokiej precyzji sprzątania, komforcie pracy z domowym AGD oraz jego atrakcyjnym designie. Odkurzacze Dyson V11 łączą wszystkie te cechy w ultranowoczenym projekcie odkurzacza bezprzewodowego, który został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby zapewnić jego wieloletnią eksploatację i możliwość przeprowadzenia efektywnego serwisu naprawczego. Dzięki temu odkurzacze bezprzewodowe mogą być eksploatowane jeszcze dłużej, cały czas zapewniając tę samą najwyższą precyzję sprzątania.

Ze względu na specyfikę pracy i konserwacji urządzenia bezprzewodowego akumulator to jedna z części, która jest najbardziej podatna na degradację. Mając tego świadomość projektanci odkurzaczy bezprzewodowych V11 zastosowali w swojej konstrukcji wymienne baterie. Zamawiając akumulator Dyson V11 możemy przywrócić pierwotną sprawność urządzeniu i tym samym zrezygnować z zakupu kolejno odkurzacza bezprzewodowego. To jedna z cech, która w sposób znaczący wyróżnia markę Dyson na tle konkurencji.

Dyson V11 – akcesoria

Potrzeby gospodarstw domowych względem sprzętu AGD różnią się od siebie. Użytkownicy, którzy wybrali odkurzacz Dyson V11 mogą skorzystać z szerokiej gamy oryginalnych akcesoriów. Akcesoria zwiększają funkcjonalność bazową urządzenia, podnoszą jego efektywność w pracy w określonych warunkach, a w wielu przypadkach wpływają dodatnio na żywotność małego AGD. Oferując Klientom oryginalne akcesoria do odkurzaczy Dyson dostarczamy wszystko, co niezbędne do zapewnienia ich prawidłowej wieloletniej pracy. W stałym asortymencie posiadamy m.in.: adaptery, akumulatory, cyklony, elektroszczotki, filtry, pojemniki na kurz, rury w różnych kolorach odpowiadających kolorystyce urządzeń Dyson.

Dyson V11 – akumulator, szczotka, pozostałe akcesoria

Użytkowników odkurzaczy Dyson V11 zainteresowanych wymianą akumulatora lub zakupem innych akcesoriów zwiększających funkcjonalność sprzętu AGD zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Gwarancyjnym marki. Klientom oferujemy dostęp do profesjonalnych usług serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz oryginalnych części zamiennych. Oferta akcesoriów do odkurzaczy bezprzewodowych Dyson jest tak szeroka i zróżnicowana, iż każdy użytkownik tych urządzeń z pewnością znajdzie tu rozwiązanie, które przywróci sprawność lub podniesie funkcjonalność jego urządzenia. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Zespół Ekspert Serwis z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze poszukiwanego akcesorium.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.