O nas

O nas

Szanowni Państwo,

Nazywam się Bartosz Niewiadomski,  jestem właścicielem firmy Ekspert Serwis, która nieustanie od 1969r., związana jest z branżą AGD.

Pomysłodawcą i założycielem firmy, był mój Ojciec Stefan Niewiadomski uchodzący w rzeczonej branży za autorytet, którego status zawodowy definiowały m.in. obecność na liście Rzeczoznawców przy Mazowieckiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie oraz pełnienie (zaszczytnej) funkcji biegłego sądowego ds. Sprzętu Gospodarstwa Domowego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Pasja i wiedza mojego Ojca a także dziesiątki lat zbieranych praktycznych doświadczeń, dobór odpowiednio wykwalifikowanej kadry oraz profesjonalnie przygotowane zaplecze  pozwoliło mi uzyskać akredytację firmy Dyson.

W roku 2018 w ramach Ekspert Serwis zainaugurował działalność Autoryzowany Serwis Gwarancyjny marki Dyson pozostający do dyspozycji użytkowników urządzeń tegoż producenta z obszaru całej Polski.

Imperatywem funkcjonowania serwisu jest profesjonalna naprawa urządzeń i empatyczna obsługa Klientów. Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, iż wymagania konsumenckie stale rosną, dlatego też dokładam starań aby nie tylko nadążać za oczekiwaniami Klientów, ale w możliwie wielu aspektach je antycypować.

Jestem przekonany, że tylko nieustanie podnosząc standard świadczonych usług pozostanę wierny ideałom, które z górą pół wieku temu przyświecały mojemu Ojcu.

Zostaliśmy docenieni przez samą firmę

Firma Ekspert Serwis z siedzibą przy ul. Postępu 19, 05-080 Mościska jest wyłącznym autoryzowanym partnerem handlowym Dyson Sp. z o.o. w zakresie usług serwisowych produktów marki Dyson na terenie Polski.

Dyson Country Manager

Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.