Airwrap complete (HS05)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 59

Image
SKU
Produkt
Price

Airwrap Coanda Dyson

Posiadasz urządzenie do modelowania i stylizowana fryzur? Wszystkie jego możliwości odkryjesz za sprawą wymiennych końcówek, np. Airwrap Coanda Dyson. Jest to nowoczesna i zaawansowana technologicznie seria. Zamysłem elementów jest przyciąganie i samoczynne owijanie włosów w dwóch kierunkach. Daje to wspaniałe efekty – fryzura nabiera imponującej objętości, tworzą się loki i fale opadające niczym kaskady.

Airwrap Coanda Dyson to wybór profesjonalnych stylistów fryzur na całym świecie. Zaopatrujemy w te i inne końcówki z serii salony fryzjerskie oraz klientów indywidualnych. Chcesz stworzyć sobie nowoczesne stanowisko we własnym domu? Świetnie się składa, że możemy zaopatrzyć Cię w potrzebne do tego rzeczy.

Dlaczego warto wybrać Airwrap Coanda Dyson?

Nowoczesne cylindryczne końcówki, w zależności od wybranego wariantu, pozwalają stylizować i pielęgnować włosy na wiele sposobów. Ale nie tylko wszechstronność zastosowań czyni je popularnymi – to także jakość wykonania, która gwarantuje wieloletnią żywotność bez żadnych problemów technicznych.

Oryginalna szczotka stylera Airwrap Coanda Dyson pomoże Ci zaoszczędzić dużo czasu. Jednocześnie susz i stylizuj włosy, ale po kilkunastu minutach cieszyć się piękną, prostą fryzurą utrwaloną przez wzmocniony przepływ powietrza.

Inne modele pomagają poskromić puszące się, gęste włosy i kontrolować objętość kosmyków. Idealny efekt na dłużej, bez wysiłku i straty czasu. Łatwa obsługa sprawia, że urządzenie z akcesoriami Dyson jest odpowiednie nie tylko dla profesjonalistów, lecz także amatorów fryzjerstwa.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.