Akcesoria do suszarki Dyson

Praktyka planowanego postarzania produktów przyzwyczaiła użytkowników małego AGD do sytuacji, w której awaria urządzenia lub zużycie części eksploatacyjnych wiąże się z koniecznością zakupu nowego urządzenia. Marka Dyson jest pod tym względem inna. Urządzenia Dyson są projektowane i produkowane w taki sposób, aby zapewnić wieloletnią eksploatację oraz możliwość napraw serwisowych przedłużającą ich żywotność o kolejne lata.

Jako Autoryzowany Serwis Gwarancyjny marki oferujemy użytkownikom Dyson kompleksową obsługę, w tym:

  • Obsługę serwisu gwarancyjnego,
  • Obsługę serwisu pogwarancyjnego,
  • Oryginalne części zamienne,
  • Oryginalne akcesoria.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują akcesoria do suszarki Dyson. W stałej sprzedaży posiadamy akcesoria dedykowane do co najmniej ośmiu modeli suszarek Supersonic i Supersonic Pro. Wśród oferowanych akcesoriów użytkownicy znajdą m.in. filtry wlotowe, korpusy, osłony filtrów, przewody zasilające, przyciski sterowania, a także końcówki do suszarki Dyson. Akcesoria do suszarki oferujemy w ramach sprzedaży bezpośredniej (stacjonarnej i wysyłkowej) oraz jako części zamienne na potrzeby usług serwisowych świadczonych przez nas Serwis. Dostępność szeregu części i akcesoriów od ręki skraca czas naprawy, tym samym przekładając się na wysoką jakość obsługi klienta.

Końcówki do suszarki Dyson

Końcówki do suszarki Dyson umożliwiają precyzyjne suszenie i perfekcyjną stylizację włosów. Ich wybór daje możliwość dopasowania funkcjonalności urządzenia do indywidualnych potrzeb, a co za tym idzie ograniczenia kosztów zakupu suszarki z kompletem końcówek, z których nie zamierzamy korzystać.

Oferowane końcówki do suszarki Dyson to produkty w pełni oryginalne. Każda końcówka została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby zapewniać jak najwyższy komfort korzystania z urządzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb nasi Klienci mogą wybierać spośród końcówek, takich jak m.in.: końcówka do puszących i niesfornych włosów, dyfuzor, czy grzebień z szerokimi zębami do suszarek Supersonic i Supersonic Pro. Końcówki są dostępne w różnych kolorach odpowiadających kolorystyce suszarek Dyson.

Akcesoria  i końcówki do suszarki Dyson

Użytkowników urządzeń Dyson zainteresowanych skorzystaniem z oferty akcesoriów do suszarki, końcówek czy części zamiennych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Jesteśmy serwisem o zasięgu krajowym. Odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania użytkowników urządzeń marki z terenu całego kraju. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą akcesoriów do odkurzaczy.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.