Suszarki do rąk

Nowoczesne suszarki do rąk Airblade Dyson

Suszarki do rąk Airblade Dyson to najszybsze higieniczne suszenie rąk w miejscu pracy, przestrzeni komercyjnej i publicznej. Oferowane urządzenia są energooszczędne i kompaktowe. Zostały zaprojektowane z myślą o dużym natężeniu ruchu i zapewnieniu maksymalnego stopnia higieny. Wyposażenie suszarek w wyjątkową technologię Dyson poprawia jakość obsługi klienta i pracownika. Dodatkowym atutem urządzeń z serii Airblade Dyson jest ich ciekawe wzornictwo, które doskonale wpisuje się w wymagania estetyczne stawiane nowoczesnym wnętrzom sanitarnym.

W zależności od projektu i przeznaczenia punktu sanitarnego producent oferuje:

  • suszarki Dyson Airblade 9kJ będące najszybszymi i najbardziej wydajnymi energetycznie suszarkami do rąk z filtrem HEPA,
  • suszarki Dyson Airblade wash+dry dzięki którym możesz umyć i osuszyć ręce przy umywalne,
  • suszarki Dyson Airblade V zaprojektowane z myślą o higienicznej wydajności i efektywnym użytkowaniu w warunkach ograniczonej przestrzeni.

Airblade Dyson: Akcesoria, części zamienne, serwis

Jako jedyny autoryzowany serwis Dyson w Polsce oferujemy dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów technologii Airblade. Nasza oferta obejmuje rozwiązania dedykowane dla suszarek bez podłączenia do wody oraz innowacyjnych suszarek wash+dry z podłączeniem do bieżącej wody.

Dostarczamy wyłącznie nowe części zamienne pochodzące bezpośrednio od producenta. Zamówione w naszym serwisie części dostarczamy z zachowaniem maksymalnie trzydniowego terminu dostawy. Obok dostępu do akcesoriów i części zamiennych Dyson Airblade oferujemy również kompleksową pomoc serwisową.

Jako serwis realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń eksploatowanych w warunkach zakładów pracy, przestrzeni komercyjnej, ośrodkach sportu i rekreacji, przestrzeni publicznej. Naprawy i usługi serwisowe realizujemy zgodnie z technologią producenta i przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Czas naprawy w naszym serwisie wynosi od 2 do 3 dni. Usługi naszego serwisu to gwarancja rzetelnie przeprowadzonej naprawy i sprawności serwisowanego sprzętu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.