Airwrap Long Dyson: Oryginalne akcesoria i części zamienne

Kupując produkty marki Dyson, kupujesz technologię przyszłości. Rozwiązania, które nie tylko spełniają Twoje potrzeby, ale je wyprzedzają. Multistyler Dyson Airwrap to znacznie więcej niż urządzenie do pielęgnacji i stylizacji włosów. To szeroka gama akcesoriów umożliwiających personalizację i bezkompromisowe dostosowanie funkcji stylera do długości Twoich włosów.

W przypadku włosów za ramiona i krótszych doskonale sprawdza się model Airwrap Complete, w ramach którego otrzymujesz końcówki do loków i fal zaprojektowane specjalnie z myślą o włosach tej długości. Długie końcówki do loków i fal w modelu Airwrap Complete Long Dyson jeszcze lepiej dopowiadają potrzebom i wyzwaniom fryzury sięgającej za łopatki i dłuższej. A co, jeśli miałaś ochotę na zmianę?

Szeroki wybór akcesoriów Airwrap Dyson to całkowita swoboda zmiany funkcjonalności Twojego stylera i dopasowania go do bieżących potrzeb Twoich włosów. Gdzie szukać oryginalnych akcesoriów i części zamiennych?

Akcesoria Airwrap Complete i Complete  Long Dyson w naszej ofercie

Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem marki Dyson w Polsce. Oferujemy szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów z gwarancją ich oryginalności i krótkiego czasu realizacji zamówienia. Zapewniamy dostęp do wszystkich akcesoriów stylera Airwrap Dyson w różnych kolorach. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że dokupiona poza zestawem końcówka nie będzie spójna pod względem kolorystyki i stylistyki z Twoim urządzeniem. Zależnie od indywidualnych potrzeb możemy zaproponować:

  • szeroki wybór pojedynczych akcesoriów,
  • zestawy akcesoriów.

Szczególną popularnością cieszą się akcesoria Long Dyson, dzięki którym nasi Klienci rozszerzają zastosowanie podstawowego zestawu Airwrap Complete tak, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom włosów sięgających łopatek i dłuższych.

Serwis Airwrap Dyson

Obok oryginalnych akcesoriów zapewniamy profesjonalne usługi serwisowe. Jako jedyny autoryzowany serwis marki w Polsce posługujemy się technologią producenta, a wszelkie naprawy i regenerację serwisowanych urządzeń wykonujemy z zastosowaniem nowych i oryginalnych części zamiennych.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz akcesoriów Dyson czy usług serwisowych, skontaktuj się z nami. Usługi naszego serwisu to gwarancja rzetelnie przeprowadzonej naprawy i sprawności serwisowanego sprzętu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze niezbędnego akcesorium.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.