omni-glide - (SV19)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Image
SKU
Produkt
Price
 • SKU: 965254-03

  Oryginalny zasilacz Dyson służący do podłączenia ładowarki odkurzacza bezprzewodowego do gniazda sieciowego. Zastosowanie oryginalnego zasilacza Dyson pozowli na bezpieczną, prawidłową i wydajną pracę urządzenia. Długość kabla ładowarki wynosi 1.6m

 • SKU: 965264-01

  Oryginalna elektroszczotka Dyson Fluffy firmy Dyson. Jedna elektroszczotka – dwa wałki. Pierwsza wielokierunkowa elektroszczotka Dyson Fluffy wyposażona jest w dwa, napędzane silnikiem wałki Fluffy, które zbierają wszystko, od dużych zanieczyszczeń po drobny kurz – zarówno podczas ruchu do przodu, jak i do tyłu. Cztery kółka 360° umożliwiają przesuwanie elektroszczotki we wszystkich kierunkach, ułatwiając poruszanie się wokół przeszkód i sprzątanie w ciasnych przestrzeniach. Antystatyczne czarne włókna węglowe usuwają drobne cząsteczki, takie jak kurz i alergeny, z twardych podłóg. Silnik jest zintegrowany z wałkiem elektroszczotki, co zapewnia mocne, nieprzerwane sprzątanie całej powierzchni.

 • SKU: 965241-01

  Oryginalny filtr do odkurzaczy Dyson to produkt charakteryzujący się wysoką jakością i wytrzymałością, polecany w szczególności osobom zmagających się z alergią. Dzięki odpowiedniemu procesowi filtracji wpływa znacząco na jakość powietrza w Twoim domu. Filtry Dyson zapobiegają nieprzyjemnym zapachom. Produkt można samodzielnie umyć pod bieżącą wodą, dzięki czemu przedłuża się jego żywotność.

 • SKU: 965257-01

  Oryginalna końcówka combi firmy Dyson to dwa akcesoria w jednym. Miękkie włosie do delikatnego odkurzania. Wąska końcówka szczelinowa do odkurzania ciasnych przestrzeni.

 • SKU: 971032-01

  Oryginalna rura do odkurzacza firmy Dyson w kolorze grafitowym, dł.420mm.

 • SKU: 971123-02

  Oryginalny stacja dokująca Grab & Go firmy Dyson do odkurzacza bezprzewodowego. Pozwala na wygodne ładowanie i przechowywanie odkurzacza Dyson w każdym miejscu w domu bez konieczności montażu na ścianie. Ponadto umożliwia przechowywanie jednego akcesorium.

 • SKU: 971189-01

  Oryginalny akumulator firmy Dyson typu click-in to 4-ogniwowa bateria litowo-jonowa, która zapewnia do 20 minut pracy bez utraty mocy. Możliwość zastosowania drugiego akumulatora podwaja czas pracy, zapewniając dłuższe sprzątanie.

 • SKU: 971434-05

  Oryginalna podświetlana końcówka szczelinowa  firmy DYSON z oświetleniem LED pozwala sięgnąć do ciemnych, wąskich przestrzeni i zobaczyć dokładniej gdzie odkurzasz.

 • SKU: 971436-01

  Oryginalna końcówka combi firmy Dyson to dwa akcesoria w jednym. Miękkie włosie do delikatnego odkurzania. Wąska końcówka szczelinowa do odkurzania ciasnych przestrzeni.

 • SKU: 971438-01

  Turboszczotka mini Dyson przeznaczona do dokładnego czyszczenie podłóg i dywanów. Wbudowany silnik obraca wałek szczotki. Sztywne nylonowe włosie szczotki wchodzi głęboko w dywan, aby usunąć brud, a włókna węglowe wychwytują drobny pył na twardych podłogach. Zastosowanie powyższych rozwiązań przekłada się na efektywną pracę, pozwala użytkownikowi usunąć głęboko osadzony brud, sierść i inne zanieczyszczenia.

 • SKU: 965275-01

  Oryginalny pojemnik na zanieczyszczenia do odkurzacza bezprzewodowego Dyson, wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Zmyślna konstrukcja, umożliwia szybką i samodzielną wymianę części. Pojemnik dzięki sile odśrodkowej, gromadzi kurz pochodzący ze sprzątanej powierzchni.

 • SKU: 971239-01

  Oryginalna stacja dokująca Dyson do odkurzacza bezprzewodowego. Produkt pozwala na wygodne przechowywanie odkurzacza na ścianie.

 • SKU: 971458-02

  Oryginalna płoza pojemnika na kurz firmy Dyson, do odkurzaczy bezprzewodowych.

 • SKU: 971174-01

  Wałki do  elektroszczotki Soft Roller firmy Dyson (1kpl -2szt),  pokryte są miękkim włóknem nylonowym i czarnymi antystatycznymi włóknami węglowymi, które usuwają drobny kurz z twardych podłóg i wąskich szczelin, produkt można myć.

 • SKU: 967480-04

  Oryginalny wałek turboszczotki mini firmy Dyson z nylonowym włosiem.

 • SKU: 971132-01

  Oryginalna zaślepka firmy Dyson, wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Zaślepkę można zdjąć, by uzyskać dostęp do wałka turboszczotki.

 • SKU: 971200-01

  Oryginalny silnik Dyson Hyperdymium obraca się z prędkością do 105 000 obrotów na minutę, generując wysoką moc ssania dla dokładnego sprzątania twardych podłóg. Kompaktowy i lekki. Cyklon składający się z 8 cyklonów Dyson generuje siłę o wartości ponad 98 000G, oddzielając mikroskopijny kurz od strumienia powietrza.

 • SKU: 971200-02

  Oryginalny silnik Dyson Hyperdymium obraca się z prędkością do 105 000 obrotów na minutę, generując wysoką moc ssania dla dokładnego sprzątania twardych podłóg. Kompaktowy i lekki. Cyklon składający się z 8 cyklonów Dyson generuje siłę o wartości ponad 98 000G, oddzielając mikroskopijny kurz od strumienia powietrza.

 • SKU: 971437-01

  Oryginalna ssawka do blatów firmy Dyson przeznaczona do czyszczenia stołów oraz innych  powierzchni twardych.

 • SKU: 971442-01

  Zestaw akcesoriów Complete składający się z końcówki do czyszczenia materacy, końcówki szczelinowej do sprzątania trudno dostępnych miejsc oraz końcówki Up Top, która pozwala na wygodne sprzątanie wysoko położonych i trudnodostępnych miejsc. Akcesoria umożliwią posprzątanie każdej powierzchni w domu i nie tylko.

 • SKU: 971534-01

  Oryginalny zestaw firmy Dyson do sprzątania.
  Zestaw składa się z 3 elementów:
  końcówki do materacy, która usuwa brud i alergeny z kanap i materacy,
  elastycznej końcówki szczelinowej,  która wydłuża się i wygina. Pozwala posprzątać trudno dostępne miejsca w domu i w samochodzie,
  miękkiej szczotki do zbierania kurzu – miękkie włosie – umożliwia delikatne sprzątanie.

 • SKU: 971547-01

  Oryginalna rura do odkurzacza firmy Dyson w kolorze grafitowym, dł. 455mm

 • SKU: 971439-01

  Oryginalny zestaw firmy Dyson do sprzątania.
  Zestaw składa się z 4 elementów:
  miękka szczotka do zbierania kurzu – miękkie włosie – umożliwia delikatne sprzątanie,
  końcówka do materacy, usuwa brud i alergeny z kanap i materacy,
  szczotki do uporczywego brudu – twarde włosie – zaprojektowana do czyszczenia uporczywego brudu z dywaników, wycieraczek oraz innych powierzchni,
  elastycznej rury, która wydłuża się i wygina, pozwalając dotrzeć w trudno dostępne miejsca.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.