Filtry do oczyszczaczy powietrza

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Image
SKU
Produkt
Price
 • SKU: 968125-05

  Oryginalny filtr  do oczyszczacza powietrza Dyson Pure Cool oraz Dyson Pure Cool Link składa się z filtra  z włókien szklanych borokrzemianowych, które automatycznie filtruje 99,95% alergenów i zanieczyszczeń do wielkości 0,1 mikrona.

 • SKU: 968707-05

  Oryginalny filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Dyson Pure Cool oraz Dyson Pure Hot+Cool. Filtr wychwytują 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona – tak małe jak alergeny i wirusy. Korzystanie wyłącznie z oryginalnych filtrów Dyson to szczelny system filtracji, standard HEPA i prawidłowe funkcjonowanie urządzenia.

 • SKU: 968126-05

  Oryginalny filtr do oczyszczacza powietrza Dyson Pure Cool oraz Dyson Pure Cool Link składa się z filtra z włókien szklanych borokrzemianowych, które automatycznie filtruje 99,95% alergenów i zanieczyszczeń do wielkości 0,1 mikrona.

 • SKU: 965432-01

  Filtr Dyson 360 Combi Glass HEPA + filtr oczyszczający powietrze z włókna węglowego. Oryginalne filtry Dyson wychwytują 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona – tak małe jak alergeny i wirusy. Korzystanie wyłącznie z oryginalnych filtrów Dyson to szczelny system filtracji 360°, standard HEPA i prawidłowe funkcjonowanie urządzenia.
  Kompatybilny z modelami DP04, Graded HP09, HP04, HP07, HP09, PH03, PH04, PH3A, TP04, TP07, TP08, TP09, TP7A.

Oczyszczacze powietrza – filtry Dyson

Odpowiednia jakość powietrza jest niezwykle istotna tak latem, jak i zimą. Dobrej jakości powietrze ułatwia zasypianie, ma też niebagatelny wpływ na zdrowie, kondycję skóry oraz wypoczynek. Jakość powietrza może ulec poprawie dzięki zastosowaniu roślin domowych, takich jak skrzydłokwiaty czy sansewiery, ale nie zawsze mamy taką możliwość i nie każdy jest miłośnikiem miejskiej dżungli. Z pomocą przychodzą oczyszczacze powietrza, które filtrują powietrze znajdujące się w pomieszczeniu wyłapując z nich lotne związki organiczne, ale także szkodliwe substancje – w tym smog, który dostaje się do domów podczas rutynowego wietrzenia.

Filtry powietrza – skuteczna bariera przed zanieczyszczeniami

Oczyszczacze powietrza Dyson są niezawodne, ale tak jak i każde inne urządzenie, które posiada filtr, wymaga on od czasu do czasu prostej renowacji. W naszych produktach jest to filtr powietrza, który skutecznie zatrzymuje niepożądane substancje podczas zasysania powietrza. Aby urządzenie dalej spełniało swoje zadanie i było skuteczne, filtry należy wymienić. W naszej ofercie znajdują się specjalne filtry, które stosowane są w nowych modelach naszych urządzeń. 

W oczyszczaniu powietrza to właśnie filtry pełnią kluczową rolę – włóknista struktura zatrzymuje zanieczyszczenia wewnątrz urządzenia, wypuszczając tym samym powietrze czyste i wolne od sadzy i zarodników.

Wybór filtrów do oczyszczaczy powietrza Dyson jest dostosowany do każdego urządzenia, bowiem dla naszej marki bardzo ważna jest długa żywotność sprzętów, które trafiają do naszych klientów.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.