Silniki Dyson

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Image
SKU
Produkt
Price

Sercem każdego urządzenia Dyson jest silnik. Jeśli on z różnych względów zawodzi, zawodzi całe urządzenie. W celu zapewnienia długiej żywotności wybranej technologii Dyson rekomendujemy użytkowanie urządzeń zgodnie ze wskazaniami producenta, a w przypadku awarii skorzystanie z pomocy autoryzowanego serwisu.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem marki Dyson w Polsce. Posiadamy dostęp do szerokiego wachlarza akcesoriów, zestawów oraz części zamiennych. Naszym Klientom dostarczamy wyłącznie oryginalne i oryginalnie zapakowane części zamienne, co stanowi gwarancję tego, że nie były nigdy wcześniej użytkowane, poddawane naprawom czy regeneracji. W stałym asortymencie posiadamy również silniki zamienne do urządzeń Dyson. Znajdziesz tu m.in.:

  • silniki Dyson do odkurzaczy bezprzewodowych i przewodowych,
  • silniki Dyson do urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji włosów,
  • silniki Dyson do produktów dla biznesu.

Silnik Dyson: Usługi serwisowe serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

Jako Serwis Dyson diagnozujemy i naprawiamy wszystkie urządzenia marki Dyson. Jedną z naszych specjalności są silniki, które poddajemy przeglądom i naprawom. Pracujemy w oparciu o technologie i części zamienne producenta. To co nas wyróżnia, to przede wszystkim:

  • dostęp do szerokiego wachlarza nowych i oryginalnych części zamiennych i akcesoriów,
  • krótki czas naprawy (do 2 do 3 dni roboczych),
  • świadczenie usług w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • krótki czas dostawy zamówionych części (zamówione u nas części są dostarczane do 3 dni roboczych).

Użytkowników technologii Dyson doświadczających trudności związanych z niewłaściwym działaniem silnika w ich urządzeniu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.