Filtry do odkurzacza

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Filtry do odkurzacza Dyson

Przy wyborze odkurzacza warto zwrócić uwagę na to, jakie filtry zostały w nim zamontowane. Ich dobór ma bezpośredni wpływ na jakość sprzątania i jakość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Filtry są stosowane w odkurzaczach z kilku względów. Ich zadaniem jest ochrona silnika oraz innych newralgicznych punktów przed uszkodzeniami mechanicznymi, przede wszystkim zatarciami powodowanymi przez drobinki kurzu dostające się do elementów napędu. Inny rodzaj filtrów ma z kolei za zadanie usunięcie jak największej liczby niebezpiecznych dla zdrowia zanieczyszczeń z opracowywanych powierzchni. Jednym z takich filtrów jest filtr HEPA, który zatrzymuje m.in. pyły zawieszone w smogu, bakterie, zarodniki grzyby i wirusy, pyłki kwiatów i drzew oraz roztocza.

Filtry Dyson to rozwiązania odznaczające się wysoką wydajnością i trwałością. Jednak z czasem nawet najlepsze filtry wymagają wymiany. Ich wymiana na nowe nie musi się wiązać z usługą serwisową. Odkurzacze Dyson są projektowane i wykonywane w taki sposób, aby użytkownik miał ułatwiony dostęp do filtrów i w miarę potrzeby mógł je regularnie wymieniać. Możliwość samodzielnej wymiany filtra to jedna z licznych zalet  technologii Dyson, która przysparza marce tak wielu zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Filtry Dyson

Jako Autoryzowany Serwis Gwarancyjny marki dostarczamy Klientom:

  • wysokiej jakości usługi serwisowe (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny),
  • oryginalne części zamienne,
  • oryginalne akcesoria.

Nasz sklep działający na terenie Warszawy oferuje filtry Dyson dedykowane do odkurzaczy marki. Oferowane filtry są w 100% oryginalne. Ich wybór to gwarancja pełnej kompatybilności filtra z urządzeniem oraz jego wysokiej sprawności i trwałości. Filtry do odkurzaczy Dyson słyną z tego, iż doskonale radzą sobie w nawet najbardziej wymagających środowiskach pracy zapewniając wysoką jakość sprzątania. Wymieniając oryginalne filtry w urządzeniu na filtry Dyson zamówione w firmie Ekspert Serwis masz pewność, iż po wymianie urządzenie będzie pracowało z wydajnością i sprawnością urządzenia nowego (jeśli oczywiście nie wymaga przeprowadzenia innych napraw serwisowych).

Filtry do odkurzacza Dyson – nasz asortyment

Użytkowników odkurzaczy Dyson poszukujących wymiennych filtrów zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Filtry Dyson do najpopularniejszych modeli odkurzaczy marki oferujemy od ręki.

Prezentujemy Ci m.in. filtr robota Dyson odznaczający się doskonałymi parametrami. Jednym z bardziej popularnych modeli, który cieszy się zainteresowaniem klientów jest filtr gen5 Dyson – w 100% oryginalny. To nowa część, fabrycznie zapakowana, którą możesz otrzymać od nas w bardzo krótkim czasie. To ważne, aby Twoje urządzenie nie stało nieużywane. Dzięki sprawnej wymianie, zachowa ciągłość działania, a Ty będziesz mógł czerpać wszystkie korzyści ze świeżego powietrza w domu czy biurze.

Zachęcamy do porównania parametrów poszczególnych filtrów robota Dyson. Służymy Ci pomocą w wyborze tego właściwego – wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz, a doradcy udzielą Ci pomocy. Przed zamówieniem zapytaj o dostępność filtru gen5 Dyson. Niekiedy wymagają one sprowadzenia od producenta, co może wydłużyć termin realizacji.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą akumulatorów do odkurzaczy oraz szczotek i końcówek.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.