Akumulatory

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Akumulator Dyson

Urządzenia bezprzewodowe cieszą się ogromną i niesłabnącą popularnością użytkowników. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim wysoki komfort użytkowania małego AGD, które możemy z powodzeniem eksploatować w domu i poza miejscem zamieszkania. Ze względu na specyfikę użytkowania i konserwacji urządzeń bezprzewodowych często pierwszym elementem, który ulega zużyciu jest bateria lub akumulator. Dlatego wybierając urządzenia bezprzewodowe warto wybierać te, które oferują możliwość wymiany akumulatora.

Dyson to marka znana i ceniona z innowacyjnych technologii oraz długiej żywotności oferowanych urządzeń. Swoją reputację zawdzięcza m.in. wymiennym bateriom, dzięki którym żywotność urządzenia nie kończy się wraz ze zużyciem czy uszkodzeniem oryginalnego akumulatora.

Bateria do odkurzacza Dyson

Jako Autoryzowany Serwis Gwarancyjny Marki specjalizujemy się w dostarczaniu:

  • Usług serwisu gwarancyjnego,
  • Usług serwisu pogwarancyjnego,
  • Oryginalnych części zamiennych,
  • Oryginalnych akcesoriów.

W ramach oferty akcesoriów oferujemy rozwiązania, takie jak akumulator Dyson, czy bateria do odkurzacza Dyson. W ten sposób przywracamy sprawność urządzeniom, które ze względu na awarię zasilania nie mogą być dłużej użytkowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Zakup dodatkowego akumulatora to także opcja dla użytkowników, którzy z różnych względów planują użytkowanie urządzeń w miejscach bez dostępu do zasilania sieciowego. Wymienne akumulatory/baterie zapewniają dłuższą wydajną pracę urządzenia bez konieczności ładowania baterii.

Akumulatory i baterie do odkurzaczy bezprzewodowych Dyson

Użytkowników odkurzaczy bezprzewodowych Dyson zainteresowanych zakupem nowego akumulatora do urządzenia AGD zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W stałym asortymencie posiadamy szeroki wybór akcesoriów, w tym akumulatory Dyson dedykowane do odkurzaczy V11. Oferowane akumulatory i baterie są akcesoriami w pełni oryginalnymi. Ich wybór to pewność sprawnej pracy, wysokiej wydajności i trwałości baterii w nawet najbardziej wymagających warunkach eksploatacji.

Akumulator gen5 Dyson – sprawdź oryginalne części z naszej oferty

Oryginalny, wymienialny akumulator gen5 Dyson to ważna część zamienna, o którą często pytają nasi klienci. Bateria jest w pełni oryginalna, a jej wybór zagwarantuje Twojemu sprzętowi długie i niezawodne działanie. Producent zastosował przy tym funkcję click-in, która umożliwia szybką wymianę baterii za pomocą jednego kliknięcia. Gdy jedna bateria się ładuje, druga zasila Twój sprzęt – taki zestaw znacząco podnosi efektywność domowych prac. Akumulator gen5 Dyson jest kompatybilny ze wszystkimi modelami odkurzaczy Dyson Gen5detect™. Jeśli masz pytania o tę lub inne baterie, prosimy o kontakt.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących układu zasilania odkurzacza bezprzewodowego Dyson zapraszamy do kontaktu. Zespół Ekspert Serwis z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze odpowiedniej baterii. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą końcówek do odkurzaczy oraz filtrów do odkurzaczy.

Filtry
Wyszukaj części i akcesoria
Gdzie znaleźć numer seryjny
Znajdź swój model urządzenia i unikatowy numer seryjny, który umieszczony jest bezpośrednio na urządzeniu.